روشهای حمل و نقل کالا

از انبار مرکز خرید کابل ایران

پیک موتوری

کابل ایران سعی نموده با ارسال سریع توسط پیک فوری در شهر تهران و کرج و حومه ظرف دو ساعت از زمان سفارش در ساعات کاری، رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نماید.

در این روش ارسال ، امکان پرداخت و تسویه حساب در محل نیز برای شما فراهم است.

پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران و کالاهای سبک و کم حجم در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

برای آگاهی از هزینه ارسال کالا توسط پست می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید. لازم بذکر است در این سیستم آدرس مبدأ را تهران انتخاب نمایید.

http://parcelprice.post.ir/

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 http://itemtracking.post.ir

تیپاکس

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران مشتریان در نظر گرفته شده است.تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری، شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از محل دفتر شعبه تیپاکس شهرشان تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از ارسال سفارش و تحویل آن به تیپاکس در روزهای کاری، زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.

سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.

در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی تیپاکس سرویس ارائه نمی دهد همچنین در روزهای پنجشنبه نیمه وقت می باشد.

باربری و ترمینال اتوبوسرانی

ارسال توسط ترمینال های جنوب و غرب و آرژانتین به درخواست مشتری صورت می گیرد و برای کالاهای نیمه سنگین با مقصد هایی که دارای دفتر تیپاکس نمی باشند بسیار مناسب خواهد بود. مرسولات عموماً ظرف 24 تا حداکثر 48 ساعت بدست مشتری خواهد رسید.

باربری برای سفارش های سنگین و حجیم به درخواست مشتری انتخاب خواهد شد. کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری نحویل داده خواهند شد.

نکته :

- درصورت ارسال توسط ترمینال یا باربری هزینه ارسال از انبار تا محل ترمینال یا باربری از مشتری دریافت می شود.

- ارسال توسط ترمینال ممکن است شامل هزینه چرخی (داخل خود ترمینال)  و انبارداری نیز شود که به هزینه بار اضافه و در هنگام تحویل کالا از مشتری اخذ می شود.

- شایان ذکر است که شرکت های باربری واقع در شوش و ترمینال ها به صورت پیش فرض حداکثر سقف پرداخت خسارت به بار های مفقود شده پس از طی مراحل اداری را 200000 تومان تعیین میکنند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن :   02133111822 تماس حاصل فرمائید.